Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

MISTROVSTVÍ REPUBLIKY V MALÉ KOPANÉ 2012

Rozlosování

 

 ROZLOSOVÁNÍ ZÁKLADNÍCH SKUPIN 17. MISTROVSTVÍ ČR V MALÉ KOPANÉ

 

              SKUPINA A                  SKUPINA B                   SKUPINA C                  SKUPINA D
        DOPOLEDNÍ SKUPINA            DOPOLEDNÍ SKUPINA           DOPOLEDNÍ SKUPINA          DOPOLEDNÍ SKUPINA
             8:30 - 13:30                 8:30 - 13:30                  8:30 - 13:30                  8:30 - 13:30
 1     LPP LHOTA U LYSIC    1 FC KVASAR ČERNÁ HORA    1   FC MICROTEX LOMNICE    1         AC OKROUHLÁ
              Blanenská liga                 Blanenská liga                  Blanenská liga                 Blanenská liga
 2      CAFE BAR ESPAŇA    2         KARLSBERK C.F.    2         TRIPOLI BRNO    2           GIOIA BRNO
                     Brno                        Brno                         Brno                        Brno
 3             GRIFFINS    3             AC HAAS    3         SOKOL TOKYJO    3          SK DD SPORT
                  Prostějov                       Svitavy                       Litomyšl                     Prostějov
 4     POHÁROVÁ STŘEDA    4               SV AYL    4                R.U.M.    4            FC AKONTA
                   Jihlava                       Jihlava                         Jihlava                     Pardubice
 5          AS REVOLUCE    5     SANTORINI  ZÁBŘEH    5            1.FC BARI    5             RED BULL
            Zábřeh na Moravě               Zábřeh na Moravě                    Kopřivnice               Zábřeh na Moravě
                     
               SKUPINA E                 SKUPINA F                  SKUPINA G                  SKUPINA H
         ODPOLEDNÍ SKUPINA          ODPOLEDNÍ SKUPINA          ODPOLEDNÍ SKUPINA           ODPOLEDNÍ SKUPINA
             13:30 - 18:30               13:30 - 18:30                13:30 - 18:30                 13:30 - 18:30
 1        FC DOLNÍ LHOTA    1         FK ROZHRANÍ    1    FC PICCOLO Č. HORA    1     DKS KOPEČEK RÁJEC
               Blanenská liga                 Blanenská liga                   Blanenská liga                  Blanenská liga
 2             AKTA-REZ    2      RKM TANGO BRNO    2         BŘEWNOW BOYS    2          STARÁ DÁMA
            Praha Hanspaulka                       Brno                Praha Hanspaulka               Praha Hanspaulka
 3          FC SEBRANKA    3  PARDÁLOVÉ Z BUDVARU    3            IQ-0 KADAŇ    3           MENGY TEAM
                Milovická liga                   Milovická liga                        Kadaň                        Klatovy
 4            PŘÍBRAM 3    4        TIP CREDIT TEAM    4            HALUCINACE    4   MOTOR BŘEZOVÉ HORY
                   Příbram                      Pardubice                        Příbram                        Příbram
 5   PIŠKOTKY DOUBRAVICE    5           HAVLOVICE 3    5    MORAVIA SHOOTERS    5 FC LEŽÁK ČESKÁ SKALICE
               Havlovická liga                   Havlovická liga                        Ostrava                  Havlovická liga

 

 Rozpis jednotlivých zápasů základních skupin:
http://mr2012.websnadno.cz/zakladni_skupiny_rozpis_zapasu.xls

 

 FOTOGALERII z losování základních skupin 17. Mistrovství ČR v malé kopané najdete na:
http://leteckaposta.cz/375928863

Všechny zúčastněné kluby obdrží elektronickou poštou pozvánku k účasti, pravidla
a soutěžní řád turnaje. Dále pak informace k ubytování a kontaktem pro rezervace.

Rozlosování bude poté zveřejněno na oficiálních stránkách MR 2012
www.mr2012.websnadno.cz
a na oficiálních stránkách Českomoravského svazu malé kopané
www.malakopana.cz

 

 
 
TOPlist